Certifikovaná konopná osiva

Jako HemPoint jsme registrovaným distributorem konopných osiv
Objednejte si vybrané osivo včas

Konopná osiva na rok 2024 – PŘEDPRODEJ

Objednejte si vybrané osivo včas, ať jste připraveni na nadcházející konopnou sezonu. V nabídce jsou dostupná osiva francouzská, finská, maďarská, italská, rumunská a polská. Originální balení osiv je 25 kg, které dále přebalujeme dle dané legislativy do 1 a 5 kg balení. Pro objednávky osiv nad 30 kg využijte prosím náš online objednávkový formulář. Osiva budeme doručovat, vzhledem k čištění a certifikačnímu procesu, na konci března.

 

Nový katalog konopných osiv

Na pěstební sezónu 2024 jsme pro vás připravili katalog námi distribuovaných konopných osiv. Najdete v něm informace potřebné k výběru vhodných odrůd pro vaše farmaření včetně účelu pěstování pro který byla daná odrůda vyšlechtěna, délky vegetačního cyklu či předpokládaných výnosů.
Katalog obsahuje i základní doporučení pro váš výběr osiva.

Pomozte nám se zlepšovat

Dotazník konopným pěstitelům

Naším cílem je vám předávat ty nejlepší informace o dostupných odrůdách konopí a jejich pěstování, aby vaše pěstování bylo úspěšné. Dovolujeme si vás požádat o vyplnění našeho dotazníku týkajícího se vaší zkušenosti s pěstováním konopí v roce 2023. Jeho vyplnění vám zabere maximálně 5 min. a předem vám za ně děkujeme.
Vzhledem k tomu, že většina našich odběratelů je ze zahraničí, je dotazník dostupný pouze v angličtině. Pokud byste se nám rádi svěřili s vaší zkušeností, ale neumíte anglicky, dejte nám to vědět. Domluvíme si s vámi schůzku a rádi s vámi dotazník vyplníme.