Partneři

HempToday Voice of the Global Hemp Industries

Hlavní náš mediální partner sídlí v Polsku na krásném místě Palace Naklo, odkud propojuje zájmové konopné subjekty po celém světě. S HempToday spolupracujeme na naplňování našich společných zájmů dobře fungujícího konopného průmyslu prostřednictvím vzdělávacích setkání a zpravodajských iniciativ. Informační služby a komunikační služby se zaměřením na konopný průmysl, včetně PR, marketingu, designu a webového vývoje pokrývají projekty po celém světě.

Biofarma Sasov
Naše zemědělské aktivity se uskutečňují díky partnerství s Biofarmou Sasov, která nám poskytuje zázemí pro pěstování i zpracování konopí. Farmu založil Josef Sklenář roku 1991 v prostorách zemědelského družstva jihlavské zemědělské školy. Oficiální BIO certifikaci má farma až od roku 1999. Činnost na farmě je různorodá a každý rok produkuje přibližně 20 druhů plodin. Farma provozuje 620 kW bioplynovou stanici, ze které využíváme odpadní teplo pro sušení konopí. Farmu je zaměřená na chov černostrakatých přeštických prasat a masného skotu, který jsou porážena na místních jatkách. Doplňek farmy dotváří velká zeleninová zahrada paní Sklenářové.

Spolupracujeme s ryze českou společností Ribretto, která se zabývá ruční výrobou čokolády. Společně vyvíjíme nové čokoládové recepty s konopím. Ribretto nám dodává pražená semena konopí pro naše výrobky Čokokon, Bonkon a zároveň pro nás pečou bezlepkové sušenky Konopky. Jejich středně velká výrobní továrna, služby a vztah k zákazníkům splňují dokonale naše požadavky spolupráce.

ICCI logo

Hempoint je partnerem ICCI – Mezinárodního institutu konopí a kanabinoidů a konzultantem pro projekt Patient Focused Certification (Certifikaci zaměřenou na pacienty), který se zaměřuje na kvalitu konopných produktů uváděných na trh. ICCI působí od svého založení na konci roku 2014 jako Center of Excellence a pracuje na globálním mapování priorit v v oblasti biomedicínské vědy kde poskytuje služby pro klinické testy a zprostředkovává zkušenosti nových analitických metod. Jeho práce zasahuje i do oblasti regulací a mezinárodní, politiky.

Damodara

Firma Damodara se zabývá výrobou a distribucí vegetariánských potravin. Zaměřeni jsou i na zákazníky, kteří mají různá zdravotní či dietetická omezení. Výroba je postavena na indické tradici a veškeré produkty jsou vyráběny jako prasádam z českých zdrojů. Společně jsme vyvinuli recepturu na veganské křupky a máme rozpracováno několik dalších výrobků.

HempTrade – Bulk/wholesale hemp trading platform.

HempTrade pomáhá zemědělcům a zpracovatelům konopí spojit se s potenciálními zákazníky na rychle rostoucím trhu konopí. Základní velkoobchodní prodejní platforma pro výrobce a odběratele konopných materiálů i finálních výrobků z konopí.

SHIV se zaměřuje na využití konopí k produkci základních potřeb pro život, jako je jídlo, oděv, bydlení, výrobky pro péči o tělo, biopaliva atd.

 

SONNENTOR

mir-lek

 

Obelisk Farm