Partneři

HempToday Voice of the Global Hemp Industries

Hlavní náš mediální partner sídlí v Polsku na krásném místě Palace Naklo, odkud propojuje zájmové konopné subjekty po celém světě. S HempToday spolupracujeme na naplňování našich společných zájmů dobře fungujícího konopného průmyslu prostřednictvím vzdělávacích setkání a zpravodajských iniciativ. Informační služby a komunikační služby se zaměřením na konopný průmysl, včetně PR, marketingu, designu a webového vývoje pokrývají projekty po celém světě.

Biofarma Sasov
Naše zemědělské aktivity se uskutečňují díky partnerství s Biofarmou Sasov, která nám poskytuje zázemí pro pěstování i zpracování konopí. Farmu založil Josef Sklenář roku 1991 v prostorách zemědelského družstva jihlavské zemědělské školy. Oficiální BIO certifikaci má farma až od roku 1999. Činnost na farmě je různorodá a každý rok produkuje přibližně 20 druhů plodin. Farma provozuje 620 kW bioplynovou stanici, ze které využíváme odpadní teplo pro sušení konopí. Farmu je zaměřená na chov černostrakatých přeštických prasat a masného skotu, který jsou porážena na místních jatkách. Doplňek farmy dotváří velká zeleninová zahrada paní Sklenářové.

Spolupracujeme s ryze českou společností Ribretto, která se zabývá ruční výrobou čokolády. Společně vyvíjíme nové čokoládové recepty s konopím. Ribretto nám dodává pražená semena konopí pro naše výrobky Čokokon, Bonkon a zároveň pro nás pečou bezlepkové sušenky Konopky. Jejich středně velká výrobní továrna, služby a vztah k zákazníkům splňují dokonale naše požadavky spolupráce.

HempTrade – Bulk/wholesale hemp trading platform.

HempTrade pomáhá zemědělcům a zpracovatelům konopí spojit se s potenciálními zákazníky na rychle rostoucím trhu konopí. Základní velkoobchodní prodejní platforma pro výrobce a odběratele konopných materiálů i finálních výrobků z konopí.

SHIV se zaměřuje na využití konopí k produkci základních potřeb pro život, jako je jídlo, oděv, bydlení, výrobky pro péči o tělo, biopaliva atd.

 

SONNENTOR

mir-lek

 

Obelisk Farm