Nabídka práce: hledáme skladníka do našeho týmu HEMPOINT – Jihlava, Biofarma Sasov

Proč u nás pracovat:

Jsme malá firma působící na mezinárodní úrovni s rostoucím globálním dosahem.

Chcete se dozvědět více o konopí? Zajímá vás obchod? Pojďte se učit od nejlepších, Hempoint podniká již deset let v oboru konopí a v posledních pěti letech jsme zvýšili obraty o dvojnásobek. Se zvyšováním velikosti našich prodejů se zvyšuje prostor pro rozvoj firmy a všech co v ní pracují.

Jsme konopní inovátoři a hledáme někoho, kdo udrží krok s naším nasazením i entusiasmem. Přijďte se přidat k naší firmě Hempoint!

Co budete dělat:

Název pozice: Skladník
Místo: Jihlava, Česká Republika, Biofarma Sasov
Mzda: 25-30 000/ měsíc
Požadované hodiny: na plný úvazek

Tato pozice vyžaduje práci na adrese našeho sídla na Biofarmě Sasov u Jihlavy. Náš sklad je rušným místem, kam přicházejí a odcházejí zásilky po všechna roční období.
Potřebujeme, abyste zvládli evidenci skladových zásob včetně příjmu a výdeje zboží. Jako součást týmu Hempoint budete balit a expedovat zásilky našim zákazníkům.
Během letní sklizňové sezóny budete koordinovat zpracování a balení materiálu v sušárně. Tato pozice vyžaduje flexibilitu a vysokou úroveň týmové práce, která se neobejde bez oboustranné komunikace.

Požadavky na tuto pozici:

Schopnost zvedat a přesouvat materiál a zvedat balíky o hmotnosti až 25 kg
Příjem a výdej zboží
Balení a expedice zásilek
Administrace zásob a elektronická evidence skladu
Komunikace s obchodním teamem a plnění jejich požadavků
Znalost produktu (vyškolíme)
Zaměření na kvalitu (vyškolíme)
Flexibilní myšlení
Organizační schopnosti
Potravinářský průkaz
Trpělivost a pozitivní přístup
Důraz na detail

Výhodou: Znalost anglického jazyka a řidičský průkaz

Nástup: 1.12.2020
V případě zájmu zašlete prosím životopis na: office@hempoint.cz do 25.11.2020.