Certifikovaná osiva

osiva-2023

KONOPNÁ OSIVA NA ROK 2023 – PŘEDPRODEJ

Hempoint je registrovaným distributorem konopných osiv. Objednejte si vybrané osivo včas, ať jste připraveni na nadcházející konopnou sezonu. V nabídce jsou dostupná osiva francouzská, finská, maďarská a polská. Originální balení osiv je 25 kg, které dále přebalujeme dle dané legislativy do 1 a 5 kg balení. Pro objednávky osiv nad 30 kg využijte prosím náš online objednávkový formulář. Osiva budeme doručovat, vzhledem k čištění a certifikačnímu procesu, na konci března.

OBJEDNAT OSIVA – FORMULÁŘ
osiva-2023-katalog

NOVÝ KATALOG KONOPNÝCH OSIV

Na pěstební sezónu 2023 jsme pro vás připravili katalog námi distribuovaných konopných osiv. Najdete v něm informace potřebné k výběru vhodných odrůd pro vaše farmaření včetně účelu pěstování pro který byla daná odrůda vyšlechtěna, délky vegetačního cyklu či předpokládaných výnosů. Katalog obsahuje i základní doporučení pro váš výběr osiva.

STÁHNOUT KATALOG V PDF (2 MB)

DOTAZNÍK KONOPNÝM PĚSTITELŮM

Naším cílem je vám předávat ty nejlepší informace o dostupných odrůdách konopí a jejich pěstování, aby vaše pěstování bylo úspěšné. Dovolujeme si vás požádat o vyplnění našeho dotazníku týkajícího se vaší zkušenosti s pěstováním konopí v roce 2022. Jeho vyplnění vám zabere maximálně 5 min. a předem vám za ně děkujeme.
Vzhledem k tomu, že většina našich odběratelů je ze zahraničí, je dotazník dostupný pouze v angličtině. Pokud byste se nám rádi svěřili s vaší zkušeností, ale neumíte anglicky, dejte nám to vědět. Domluvíme si s vámi schůzku a rádi s vámi dotazník vyplníme.

VYPLNIT FORMULÁŘ (anglicky)