Náš Příběh

Někdy jedna kniha změní vše. To se stalo v roce 1996, kdy jsem dočetla práci o konopí legendárního konopného aktivisty Jacka Herera. Jeho kniha Spiknutí proti konopí aneb Císař nemá šaty inspirovaná knihou Alexa Andersena mi otevřela dveře k bohaté historii konopí. Připoměla tradici konopí z dob, kdy nás živilo, udržovalo zdravé, postavilo naše domovy a oblékalo nás. Naším posláním se stalo uvést široký potenciál využití konopí do praxe.

více

Farmaření a Osiva

Pěstujeme registrované odrůdy konopí na bio certifikovaných polích ve spolupráci s našimi smluvními partnery. Distribujeme osiva registrovaných konopných odrůd přimo od jejich šlechtelů.

více
Farmaření a Osiva
Naše Produkty

Naše Produkty

Nabízíme širokou škálu unikátních konopných produktů, včetně bylinných čajů, čokolád a dalších sladkostí, včetně základních konopných potravin.

více

Poradenství

Nabízíme poradenství od semínka až po zpracování konopné produkce, od vývoje produktů až po vytvoření značky a od velkoobchodu až po maloobchodní trh.

více
Poradenství
Výzkum a Vývoj

Výzkum a Vývoj

Prostřednictvím našich rozsáhlých kontaktů v zahraničí máme neustály přehled o nových výzkumech v oblasti zemědělství, zpracování a výrobě konopných produktů. Sledujeme jak fungují trhy nejen u nás, ale i v zahraničí včetně vyvíjející se legislativy.

více

Podpora Projektů

Náš přístup vždy zahrnuje šíření osvěty o konopí a zvyšování vlivu konopného hnutí na současný legislativní vývoj. Nedílnou součástí je tak nejen lobování, ale především vzdělávání a propojení zdravě smýšlejících lidí, kteří se tak stávají součástí konopné revoluce.

více
Podpora Projektů